Стендові доповіді

 

Постерна секція

Участь в постерній секції можлива тільки для тих, хто сплатив повний реєстраційний внесок учасників! Допускається один співавтор без реєстрації на Симпозіум.

Постер надається в електронному вигляді, у форматі PPT (шаблон Ви можете завантажити за посиланням нижче).

Постерна доповідь може бути представлена українською, англійською або російською мовами. Російськомовним доповідачам буде надано перекладача.

Текст постерної доповіді повинен містити такі розділи: назва роботи, прізвище та ініціали авторів (не більше двох), назви установ, телефон та електронну адресу авторів для зв'язку, допускається емблема установи.

Структура постера: мета, матеріали і методи дослідження, отримані результати, обговорення та висновок. Малюнки і таблиці повинні супроводжуватися детальними підписами. Бажано використати посилання на використану літературу.

Для всіх постерних доповідей є суворе обмеження в часі до 6 хвилин. Доповідача буде зупинено, коли час буде вичерпано. Прохання бути присутнім, як мінімум, за 15 хвилин до початку Вашої секції. Максимальна кількість авторів - три. Увага, мінімум один з авторів мусить прийняти участь в симпозіумі. Тільки після цього видається сертифікат.

На підставі надісланих заявок, оргкомітетом формується програма постерної секції. Про можливість виступити з постерною доповіддю Вам буде надіслано сповіщення і буде присвоєно номер, відповідно до якого Вам буде надано місце для розміщення в «постерній зоні». За рішенням оргкомітету кращі постерні доповіді можуть бути роздруковані і вивішені. Решта будуть розміщені на інтерактивній постерній плазмі.

Термін подачі заявок на участь в постерній секції - до 1 травня 2022 року.

Постерна секція почне роботу 19 червня о 16-00.

 

18-19 червня 2022 року - участь в лекційній частині Першого Міжнародного Симпозіуму "Парадигми ортодонтії дихальних шляхів: побачити непомітне" надає 10 балів для врахування їх при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії відповідно до наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019 п.3.1.

19 червня 2022 року - участь в постерній секції Першого Міжнародного Симпозіуму "Парадигми ортодонтії дихальних шляхів: побачити непомітне" надає 20 балів для врахування їх при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії відповідно до наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019 п.3.1.

17 та 19 червня 2022 року - участь в симуляційному тренінгу Першого Міжнародного Симпозіуму "Парадигми ортодонтії дихальних шляхів: побачити непомітне" надає 15 балів за кожний тренінг для врахування їх при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії відповідно до наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019 п.3.3.

Порядок оформлення заявки на постерні доповіді: заповніть шаблон і перешліть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. В темі листа вкажіть – постер.

Відповідальний: Кікоть Ірина +38 050 402 09 10

ЗАВАНТАЖИТИ ШАБЛОН НА ЗАЯВКУ